4308R-104-181/391
MFR.Part #
4308R-104-181/391
JLCPCB Part #
C1359865
Package
SIP-8-2.54mm
Description
12 180Ω、390Ω 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays