4308R-104-181/241
MFR.Part #
4308R-104-181/241
JLCPCB Part #
C5525185
Package
SIP-8
Description
12 180Ω、240Ω 200mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays