3590S-1-103L
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3590S-1-103L
JLCPCB Part #
C5507511
Package
Plugin-3P
Description
10 10kΩ 2W ±5% ±50ppm/℃ Plugin-3P Potentiometers, Variable Resistors ROHS