4306R-102-684LF
MFR.Part #
4306R-102-684LF
JLCPCB Part #
C6088604
Package
SIP-6
Description
3 300mW 6 680kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS