4306R-102-102
MFR.Part #
4306R-102-102
JLCPCB Part #
C1359649
Package
SIP-6-2.54mm
Description
1kΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays