4306R-101-302
MFR.Part #
4306R-101-302
JLCPCB Part #
C1360578
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 3kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays