4306M-101-472
MFR.Part #
4306M-101-472
JLCPCB Part #
C1361706
Package
SIP-6-2.54mm
Description
250mW 4.7kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays