4116R-2-564
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4116R-2-564
JLCPCB Part #
C1360356
Package
DIP-16-2.54mm
Description
125mW 15 16 560kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays