4116R-1-361LF
MFR.Part #
4116R-1-361LF
JLCPCB Part #
C1359848
Description
16 250mW 360Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS