3590S-2-501L
MFR.Part #
3590S-2-501L
JLCPCB Part #
C462142
Package
Plugin-3P
Description
2W 500Ω ±5% ±50ppm/℃ 插件-3P Potentiometers, Variable Resistors ROHS