3386Y-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386Y-1-102LF
JLCPCB Part #
C5494267
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS