3386W-1-104A
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386W-1-104A
JLCPCB Part #
C5494200
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors