3386P-1-200LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386P-1-200LF
JLCPCB Part #
C116284
Package
Plugin
Description
1 20Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS