3386F-1-222
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386F-1-222
JLCPCB Part #
C6384811
Package
Plugin
Description
1 2.2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors