3386B-1-200
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386B-1-200
JLCPCB Part #
C5511738
Package
Plugin
Description
1 20Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors