3362P-1-302LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362P-1-302LF
JLCPCB Part #
C5502453
Package
Plugin
Description
1 3kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS