3362P-1-302
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3362P-1-302
JLCPCB Part #
C5197046
Package
Plugin
Description
1 3kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors