3352W-1-501LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3352W-1-501LF
JLCPCB Part #
C17598015
Package
Plugin
Description
500mW 500Ω ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS