3352W-1-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3352W-1-103LF
JLCPCB Part #
C17465301
Package
Plugin
Description
10kΩ 500mW ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS