3352V-1-502LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3352V-1-502LF
JLCPCB Part #
C17433989
Package
Plugin
Description
500mW 5kΩ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS