3345W-1-103T
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3345W-1-103T
JLCPCB Part #
C17404868
Package
Plugin
Description
10kΩ 1W ±5% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS