3345P-1-103
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3345P-1-103
JLCPCB Part #
C7179495
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 1W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS