3339W-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3339W-1-102LF
JLCPCB Part #
C5512219
Package
Plugin
Description
1kΩ 4 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS