3339W-1-101LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3339W-1-101LF
JLCPCB Part #
C5493655
Package
Plugin
Description
100Ω 4 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS