3339S-1-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3339S-1-102
JLCPCB Part #
C6411470
Package
Plugin
Description
1kΩ 4 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors