3329P-1-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329P-1-101
JLCPCB Part #
C5502064
Package
Plugin
Description
1 100Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors