3314J-1-502E
MFR.Part #
3314J-1-502E
JLCPCB Part #
C58391
Package
SMD,4.5x4.5mm
Description
1 250mW 5kΩ ±100ppm/℃ ±20% SMD,4.5x4.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS