3310H-026-102L
MFR.Part #
3310H-026-102L
JLCPCB Part #
C17309171
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 250mW ±1000ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS