3306W-1-304
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3306W-1-304
JLCPCB Part #
C6411238
Package
Plugin
Description
1 200mW 300kΩ ±25% ±250ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS