3306P-1-472
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3306P-1-472
JLCPCB Part #
C5511699
Package
Plugin
Description
1 200mW 4.7kΩ ±25% ±250ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS