3299W-1-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3299W-1-101
JLCPCB Part #
C5501751
Package
Plugin
Description
100Ω 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors