3296Z-1-202LF
MFR.Part #
3296Z-1-202LF
JLCPCB Part #
C5892239
Package
Plugin
Description
25 2kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS