3296X-1-253
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-253
JLCPCB Part #
C6675061
Package
Plugin
Description
25 25kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors