3296X-1-102R
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296X-1-102R
JLCPCB Part #
C6675053
Package
Plugin
Description
1kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors