3296W-1-503
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-503
JLCPCB Part #
C7179147
Package
Plugin
Description
25 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors