3296W-1-501LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-501LF
JLCPCB Part #
C69564
Package
SIP-3P,9.5x4.8mm
Description
25 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ SIP-3P,9.5x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS