3296W-1-500RLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-500RLF
JLCPCB Part #
C6384156
Package
Plugin
Description
25 500mW 50Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS