3296W-1-204LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-204LF
JLCPCB Part #
C58354
Package
SIP-3P,9.5x4.8mm
Description
200kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ SIP-3P,9.5x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS