3296W-1-204
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-204
JLCPCB Part #
C5493174
Package
Plugin
Description
200kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors