3296W-1-104RLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-104RLF
JLCPCB Part #
C5493167
Package
Plugin
Description
100kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS