3296W-1-101R
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-101R
JLCPCB Part #
C6675035
Package
Plugin
Description
100Ω 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors