3292W-1-103LF
MFR.Part #
3292W-1-103LF
JLCPCB Part #
C6674988
Package
Plugin
Description
10kΩ 25 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS