3266Y-1-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266Y-1-101
JLCPCB Part #
C5891959
Package
Plugin
Description
100Ω 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors