3266W-1-200LF
MFR.Part #
3266W-1-200LF
JLCPCB Part #
C5137161
Package
Plugin-3P,6.4x4.3mm
Description
12 20Ω 250mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,6.4x4.3mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS