3266W-1-105
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266W-1-105
JLCPCB Part #
C5492830
Package
Plugin
Description
12 1MΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors