3266W-1-102LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3266W-1-102LF
JLCPCB Part #
C780233
Package
Plugin-3P,6.4x4.3mm
Description
12 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,6.4x4.3mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS