3260H-1-253
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3260H-1-253
JLCPCB Part #
C5501346
Package
Plugin
Description
11 250mW 25kΩ ±5% ±70ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS