3260H-1-200
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3260H-1-200
JLCPCB Part #
C6674396
Package
Plugin
Description
11 20Ω 250mW ±5% ±70ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS