3224W-1-504E
MFR.Part #
3224W-1-504E
JLCPCB Part #
C53228
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
12 250mW 500kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS