3224W-1-500E
MFR.Part #
3224W-1-500E
JLCPCB Part #
C56340
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
12 250mW 50Ω ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS